Trioworld folia stretch 2021

New world, Trioworld. Witamy w Trioworld

Dzięki zeszłorocznemu połączeniu dwóch największych europejskich firm w segmencie produkcji folii Trioplast i AFP, jako grupa wprowadzają dziś nową nazwę, Trioworld. Wzmacniają tym samym swoje zaangażowanie, aby poprowadzić przemysł folii z tworzyw sztucznych w kierunku rozwiązań w zakresie produkcji opakowań w obiegu zamkniętym i w ramach zrównoważonej ekonomii.

Dziś z dumą przedstawiamy na rynku naszą nową markę Trioworld. Oprócz nowej, odważnej nazwy i świeżego wyglądu, nowa marka to oczywiście coś więcej, czym chcielibyśmy się z Tobą podzielić.

– W Trioworld jesteśmy przekonani, że plastik może uczynić świat bezpieczniejszym i zdrowszym, mówi dyrektor generalny grupy Andreas Malmberg, ale musimy zoptymalizować wykorzystanie tworzyw sztucznych i zmniejszyć ślad węglowy naszych klientów. Najważniejszym czynnikiem na tej drodze jest wykorzystanie tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu w naszym portfolio produktów. Naszym celem jest znaczny wzrost wykorzystania tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, dążąc do osiągnięcia wskaźnika powyżej 30% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu do 2025 r. i długoterminowego celu wynoszącego ponad 50%.

– Mamy siłę i doświadczenie, aby wprowadzać zmiany, z których skorzystają przyszłe pokolenia, a jednocześnie dostarczać lepsze rozwiązania opakowaniowe już teraz – mówi Andreas Malmberg. Niektóre z ostatnich przykładów naszego przewodzenia w branży to wysokowydajna folia stretch do zastosowań związanych ze stabilizacją towarów wyprodukowana w co najmniej 51% z PCR czyli materiału pochodzącego z recyklingu poużytkowego​, rozwiązania form fill seal (FFS) na bazie tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, folia opakowaniowa do chusteczek z dużą zawartością tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, nadająca się do druku w wysokiej rozdzielczości, a także produkty PPE (środki ochrony indywidualnej) wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu, opracowane podczas pandemii.

Grupa Trioworld posiada również szereg rozwiązań z tworzyw pochodzenia roślinnego, takich jak wysokowydajna folia stretch Katan-Ex produkowana na bazie składników pochodzenia roślinnego.

Źródło: trioworld.com

 

Folia stretch Trioworld

Trioworld Producent folii stretch

Od ponad 50 lat Trioworld jest liderem w dziedzinie opakowań z tworzyw sztucznych. Grupa Trioworld składa się z 15 firm zatrudniających ponad 1200 pracowników i posiadających roczny obrót w wysokości 550 milionów euro. Firma ma siedzibę w Smålandsstenar w Szwecji i posiada zakłady produkcyjne w Szwecji, Danii, Holandii i Francji. Produkty Trioworld są sprzedawane na całym świecie.

Trioworld produkuje i dystrybuuje folie i materiały opakowaniowe do zastosowań w różnych gałęziach przemysłu i rolnictwa. Firma Trioworld zajmuje wiodącą pozycję w Europie w dziedzinie folii polietylenowej dla rolnictwa, przemysłu, higieny i medycyny. Firma uzyskała tak wysoką pozycję na rynku dzięki rozwijaniu i utrzymywaniu doskonałych, długoterminowych relacji i aktywnego dialogu z klientami i partnerami. Rezultatem jest szeroka oferta dla klientów, doskonała jakość produktu i wysoki poziom usług. Trioworld we współpracy z klientami wypracowuje nowe innowacyjne rozwiązania oparte na realnych potrzebach odbiorców.

Trioworld odgrywa wiodącą rolę na rynku w zakresie produkcji opakowań przyjaznych dla klimatu dzięki swoim koncepcjom zrównoważonego rozwoju Triolean™ (obniżanie wartości poprzez zrównoważoną lub zwiększoną wydajność), Triogreen™ (produkty oparte na surowcach odnawialnych) i Trioloop™ (produkty wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu). Folie stretch maszynowe Trioloop zawierają ponad 60% materiału pochodzącego z recyklingu, w tym co najmniej 51% PCR – z recyklingu poużytkowego.

Trioworld organizuje swoją działalność w pięciu działach: folia stretch, folia przemysłowa, folia medyczna, torby foliowe i opakowania konsumenckie. Każdy dział ponosi całkowitą odpowiedzialność za rozwój, produkcję, jakość i marketing. Jednocześnie poszczególne działy współpracują w celu znajdowania nowych i ulepszone rozwiązań. Trioworld aktywnie pracuje nad tym, aby wykorzystać swoje zasoby w najbardziej efektywny sposób dla dobra Klientów i środowiska.

Trioworld Industrier AB jest spółką dominującą, która obejmuje zarządzanie grupą, zaopatrzenie, zasoby ludzkie, marketing i finanse.

 

DI-ZET dystrybutor folii Trioworld w Polsce

Firma DI-ZET Sp. z o.o. Sp. K.  jest od wielu lat dystrybutorem folii stretch Trioworld (Trioplast) w Polsce. Firma obsługuje w zakresie stabilnych i powtarzalnych dostaw folii stretch wiodące zakłady produkcyjne i magazyny logistyczne na terenie całego kraju. Dystrybucja folii Trioworld odbywa się z magazynu centralnego w Warszawie.

Informacje, sprzedaż:  501 685 074 lub folia@di-zet.pl

ul. Ochocza 2
04-942 Warszawa
Tel.: 22 517 35 80
Fax: 22 612 63 54