Folie stretch maszynowa i ręczna

Folia stretch do każdej owijarki palet

Folia stretch szwedzkiego producenta Trioplast to jedna z najlepszych dostępnych na rynku polskim folii maszynowych. Firma DI-ZET od 30 lat obsługuje wiodące zakłady produkcyjne i magazyny na terenie całej Polski. Oferujemy ponad 50 rodzajów folii stretch maszynowych i ręcznych Cast, Blown oraz folie wstępnie rozciągnięte.

Dystrybucja, zatowarowanie, obsługa zakładów produkcyjnych i magazynów logistycznych z magazynu centralnego w Warszawie.

Przyjeżdżamy na testy z naszymi foliami do każdej owijarki, a także z naszymi owijarkami Cyklop. Zapraszamy do kontaktu.

Owijarka do palet Cyklop CTT 210

INFINITY

Folie stretch INFINITY szwedzkiego producenta Trioplast AB to aktualnie jedne z najlepszych uniwersalnych wysoko rozciągliwych folii stretch maszynowych dostępnych w Polsce.

Owijarka do palet Cyklop CTT 210

FORCE

Folia pre-stretch Force szwedzkiego producenta Trioplast AB to aktualnie jedne z najlepszych folii wstępnie rozciągniętych pre-stretch maszynowych dostępnych w Polsce.

Owijarka do palet Cyklop CTT 210

ENDURANCE

Folie stretch ENDURANCE szwedzkiego producenta Trioplast AB to aktualnie jedne z najlepszych uniwersalnych wysoko rozciągliwych folii stretch maszynowych dostępnych w Polsce.

Firma DI-ZET od 30 lat oferuje maszyny Cyklop na polskim rynku. Nasze maszyny pracują w całej Polsce w wiodących zakładach produkcyjnych i magazynach logistycznych. Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści przyjadą i zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

Informacje, testy, sprzedaż:

Marcin Nowak
tel. 501 685 074
e-mail: mnowak@di-zet.pl

Z przyjemnością odpowiem na Państwa pytania związane z produktem.

ul. Patriotów 24
04-933 Warszawa
Tel.: 22 517 35 80
Fax: 22 872 08 68