O nas

Firma DI-ZET powstała w 1990 roku w Warszawie. Jesteśmy obecni na rynku prawie 30 lat. Rozpoczęliśmy wówczas współpracę z niemiecką firmą Cyklop w zakresie sprzedaży urządzeń pakujących oraz materiałów eksploatacyjnych. W zakresie technologii wiązania taśmą poliestrową jak i polipropylenową, oferujemy szeroką gamę urządzeń od najprostszych, ręcznych aparatów, poprzez pneumatyczne i bateryjne, aż do półautomatów i automatów. W pełni automatyczne linie pakujące konstruujemy według indywidualnych potrzeb Klienta. W zakresie owijarek do palet współpracujemy ze szwedzką firmą Cyklop Teknik produkującą te urządzenia w technologii Power Eco Stretch.

W późniejszym czasie rozszerzyliśmy również współpracę z niemiecką firmą SMB Schwede Maschinenbau specjalizującą się w produkcji wiązarek ramowych, niemiecką firmą FEV Gmbh specjalizującą się w produkcji owijarek poziomych folią stretch oraz szwedzką firmą Trioplast, producentem wysokogatunkowej folii stretch. Gamę urządzeń pakujących uzupełniliśmy również o małe wiązarki Cyklop AXRO z zastosowaniem sznurka elastycznego oraz zaklejarki do kartonów. W tym zakresie współpracujemy z holenderską firmą Cyklop Nederland BV i włoskim producentem Comarme.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie dopasowując ofertę do konkretnych potrzeb. Obsługujemy największe zakłady produkcyjne w kraju, jaki i małe firmy, oferując dla nich najkorzystniejsze rozwiązania. Oferujemy klientom serwis i wsparcie niezależnie od pory dnia i tygodnia.

Reprezentowane przez nas marki

N

Owijarki do palet szwedzkiego producenta Cyklop Teknik AB

N

Owijarki poziome włoskiego porducenta G.G. Macchine S.r.l.

N

Owijarki poziome niemieckiego producenta FEV Gmbh

N

Składarko-sklejarki i kartoniarki do kartonów Comarme S.r.l.

N

Zgrzewarki i tunele zgrzewające 

N

Zaklejarki do kartonów włoskiego producenta Comarme S.r.l.

N

Zaklejarki do kartonów holenderskiego producenta Cyklop Nederland BV

N

Taśmy PP, PE i PET polskie i niemieckie

N

Wiązarki ramowe niemieckiego producenta SMB Schwede Maschinenbau

N

Wiązarki sznurkowe AXRO holenderskiego producenta Cyklop Nederland BV

N

Wiązarki akumulatorowe Cyklop Gmbh

N

Wiązarki stołowe Cyklop Gmbh

N

Folie stretch maszynowe i ręczne szwedzkiego producenta Trioplast AB

N

Sznurki elastyczne Cylastic holenderskiego producenta Cyklop Nederland BV

ul. Ochocza 2
04-942 Warszawa
Tel.: 22 517 35 80
Fax: 22 612 63 54