Taśmy klejące do zaklejarek

Taśmy klejące do zaklejarek ręcznych i maszynowych

Oferujemy szeroką gamę taśm klejących maszynowych. Oferujemy taśmy klejące do pakowania na kauczuku naturalnym, przezroczyste taśmy akrylowe oraz samoprzylepne taśmy pakowe z nośnikiem polipropylenowym i klejem syntetycznym typu Hot Melt. Oferujemy także przezroczyste taśmy akrylowe, taśmy klejące na kauczuku naturalnym oraz taśmy opakowaniowe PVC.

Owijarka do palet Cyklop CTT 210

Taśma ręczna

Taśma na kleju solventowym, tulejka 1 cal (do zaklejarek ręcznych z małym bolcem), szer. 48 mm i aż 135 m taśmy na rolce. Taśma pakowa na 1 calowej tulejce to dłuższy czas pracy, rzadsze zmiany taśmy w aplikatorze, tańszy koszt zaklejania.

Owijarka do palet Cyklop CTT 210

Taśma klejąca do chłodni i mroźni

Oferujemy samoprzylepne taśmy pakowe z nośnikiem polipropylenowym i klejem syntetycznym typu Hot Melt doskonałe do pracy na zaklejarkach pracujących w niskich temperaturach.

Owijarka do palet Cyklop CTT 210

Taśma papierowa podgumowana

Taśma papierowa podgumowana wykonana jest z bardzo mocnego papieru typu Kraft, powleczonego klejem pochodzenia roślinnego. Taśmy doskonale pracujące na dyspenserach Lapomatic oraz zaklejarkach Comarme.

Firma DI-ZET od 30 lat oferuje maszyny Cyklop na polskim rynku. Nasze maszyny pracują w całej Polsce w wiodących zakładach produkcyjnych i magazynach logistycznych. Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści przyjadą i zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

Informacje, testy, sprzedaż:

Dział handlowy
tel. 501 685 074
e-mail: kontakt@di-zet.pl

Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania związane z pakowaniem w Państwa firmie.

ul. Ochocza 2
04-942 Warszawa
Tel.: 22 517 35 80
Fax: 22 612 63 54