Systemy pakowania Beck Packautomaten

Korzyści z zastosowania rozwiązań Beck Packautomaten:

Z

Wiele rozwiązań w jednym miejscu

Dzięki Beck Packautomaten znalazłeś producenta rozwiązań w zakresie pakowania, który może zapewnić inteligentne rozwiązania dla różnych produktów i branż. Firma łączy specjalistyczną wiedzę techniczną z rozległą wiedzą branżową w optymalnie dopasowany proces pakowania.

Z

Szeroki zakres rozwiązań

Beck Packautomaten zapewnia nie tylko elastyczne standardowe maszyny do pakowania w papier, folię i folię termokurczliwą wielu różnych produktów, ale także rozwój i integrację poszczególnych linii pakujących w celu zapewnienia wydajnych procesów.

Z

Gwarancja wysokiej jakości obsługi

Nie tylko przed zakupem, ale także po uruchomieniu systemów pakowania, zawsze jesteśmy silnym partnerem u Twojego boku i wspieramy Cię w obszarze technicznym w zakresie szkoleń, serwisowania i remontów.

Z

Innowacyjne technologie dla każdego

Klienci ufają innowacyjnej technologii i pierwszorzędnemu serwisowi Beck Packautomaten od ponad pięćdziesięciu lat. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby móc zaoferować Państwu indywidualne i wysokiej jakości rozwiązania opakowaniowe. Naszym celem jest Twoja satysfakcja i Twój sukces.

Z

Pakowanie e-commerce

Firma Beck Packautomaten idzie ręka w rękę z pionierskimi rozwiązaniami dla prężnie rozwijającego się sektora e-commerce. Oferujemy gotowe rozwiązania do pakowania produktów do wysyłki kurierskiej z zastosowaniem foliopaków i papierowych kopert. 

Z

Ekologiczne pakowanie

Energooszczędne układy napędowe, minimalizujące zużycie sprężonego powietrza i coraz bardziej kompaktowa konstrukcja maszyn uwzględniają wymagania zrównoważonego rozwoju w tej dziedzinie.

O Beck Packautomaten

Od założenia w 1958 r. Beck Packautomaten GmbH & Co KG jest jednym z wiodących producentów automatycznych maszyn i systemów do pakowania w folie termokurczliwe. 

​Dzięki ponad 5500 klientom na wszystkich 5 kontynentach i doświadczeniu w pracy w ponad 40 sektorach Beck Packautomaten zdołał dostosować się do najróżniejszych wymagań dzięki swojej ofercie maszyn.

Firma DI-ZET od 30 lat oferuje rozwiązania w zakresie pakowania końcowego na polskim rynku. Nasze maszyny pracują w całej Polsce w wiodących zakładach produkcyjnych i magazynach logistycznych. Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

Informacje, testy, sprzedaż:

Dział handlowy
tel. 501 685 074
e-mail: kontakt@di-zet.pl

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania związane z produktami Beck Packautomaten

ul. Ochocza 2
04-942 Warszawa
Tel.: 22 517 35 80
Fax: 22 612 63 54