​Specjalista ds. sprzedaży

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów – praca w siedzibie firmy jak i w terenie (branża: maszyny do pakowania, materiały eksploatacyjne)
  • opieka handlowa nad pozyskanymi klientami
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • nadzorowanie procesu sprzedażowego
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • udział w szkoleniach

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość programów z pakietu MS Office
  • pewność siebie
  • swoboda wypowiedzi
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność utrzymywania dobrych i stałych relacji z klientami
  • chęci do kształcenia się
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność współpracy z pozostałymi pracownikami firmy
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • minimalne doświadczenie 2 lata pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • pełny etat
  • na czas określony
  • system prowizyjny uzależniony od wyników, opieka Medicover, ubezpieczenie na życie, narzędzia do pracy( komputer, telefon, samochód)

Kontakt

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@di-zet.pl

DI-ZET Sp. z  o.o. Spółka Komandytowa

Co robimy?

Firma DI-ZET® dostarcza specjalistyczne rozwiązania i systemy pakowania końcowego do zakładów produkcyjnych i centrów logistycznych w całej Polsce. Za pomocą naszych urządzeń i materiałów pakujących codziennie tysiące produktów zabezpieczanych jest do dalszego transportu, tak aby bezpiecznie dotrzeć do Klienta końcowego w Polsce i na całym świecie. Nasi specjaliści dostarczają najlepsze rozwiązania w zakresie optymalizacji pakowania.

Dlaczego warto?

DI-ZET® jest polską firmą z ponad 30-letnią tradycją, działającą na rynku polskim dostarczając kompleksowe usługi w zakresie pakowania końcowego, nowoczesne technologie, wysokiej jakości materiały oraz najnowszej generacji park maszynowy.

Dzięki zaangażowaniu naszej kadry specjalistów realizujemy nawet najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia terminowo, w najwyższej jakości i konkurencyjnej cenie.

Kandydatom posiadającym odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, dajemy możliwość by wspólnie z nami dalej rozwijać swoje kompetencje.

ul. Ochocza 2
04-942 Warszawa
Tel.: 22 517 35 80
Fax: 22 612 63 54